| Verpakking breedte | 20.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 24.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| EAN | 8717329381148 |
|---|
| Kleur | Harvest Natural |
|---|
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| eWaste | |
|---|---|
| Type babykameraccessoire | Speelgoedopberger |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | 2024 |