Deze fijne wrapper slaapzak zorgt ervoor dat je je kleine baby goed kan inbakeren. Hij is geschikt voor baby's van 0-3 maanden. Deze wrapper slaapzak heeft een leuke Farm print en heeft een TOG waarde van 0.5. Het is een fijne oplossing voor als je een onrustige baby hebt.
De inbakerzak is makkelijk aan te doen met de stevige en toch zachte klittenband. Aan de onderkant van de wrapper zit een handig ritsje, handig voor het verschonen van een luier. Je ritst de onderzijde open en de rest van de wrapper kan aanblijven. Goed slapen is belangrijk voor de ontwikkeling van je baby, maar dat valt nog niet mee. Zo zijn onverwachte bewegingen van eigen armen en handjes genoeg reden om wakker te worden en het op een huilen te zetten. Deze inbakerdoek is volgens de laatste inzichten ontworpen en ontwikkeld. De armpjes en borst worden lekker stevig ingepakt terwijl de beentjes vrij kunnen blijven bewegen.
Kenmerken
• Inbakeren geeft een vertrouwd, geborgen gevoel zoals in de baarmoeder| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 22.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2.60 cm |
| Verpakking lengte | 23.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| EAN | 8717329371835 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Wrapper |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 0.6 |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Max. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
|---|---|
| Min. aanbevolen lengte kind | 50 cm |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Klittenband |
|---|