Mooie wrapper slaapzak uit de Speckled collectie van Jollein. Deze blauwe wrapper is gemaakt van 100% katoen en heeft een leuk spikkeltje in de stof. De wrapper heeft een klittenbandsluiting voor de armpjes en aan de onderkant een ritssluiting. De wrapper is verkrijgbaar in drie kleuren: roze, blauw en grijs. De afmetingen zijn 65 x54x 1 cm. De TOG-waarde van de wrapper is 0.6.
Wassen op maximaal 40 graden. De wrapper mag niet in de droger worden gestopt en niet worden gewassen met een middel dat chloor bevat. Je mag de wrapper wel strijken.
| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.30 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 24.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8717329337817 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Wrapper |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare flappen |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Geschikt voor wasdroger | |
| TOG-waarde | 0.6 |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Max. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 50 cm |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
| Sluiting | Klittenband |
|---|