| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 245 cm |
| Product lengte | 245 cm |
| Verpakking breedte | 41.70 cm |
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 47.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| EAN | 9503777875563 |
|---|
| Kleur | Soft Grey | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Type babykameraankleding | Klamboe |
|---|
| Inclusief piekstok |
|---|
| Diameter ring in de kap | 55 cm |
|---|