| Verpakking breedte | 126 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Verpakkingsgewicht | 83 g |
| EAN | 8717329358393 |
|---|
| Kleur | Bruin, Caramel |
|---|
| Fabrikant Naam | Smits Assen |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |