| Verpakking breedte | 124 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 209 mm |
| Verpakkingsgewicht | 73 g |
| EAN | 8717329358409 |
|---|
| Kleur | Grijs, Storm Grey |
|---|
| Fabrikant Naam | Jollein |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |