Een heerlijk zacht speendoekje voor elk kleintje! Het speendoekje heeft de vorm van een blad met nerven en een superzachte finish. Dit maakt hem onweerstaanbaar om mee te kroelen. Aan de onderkant van het badstof speendoekje zit een knoopje waar baby's lekker aan kunnen friemelen om in slaap te vallen.
Het badstof speendoekje is beschikbaar in de volgende kleuren: pale pink,nougat, caramel, storm grey, ash green, of jeans blue!
Heb jij ons hele assortiment speendoekjes al bekeken? Bekijk bijvoorbeeld ook eens de knuffelbare Lama of Moon speendoekjes van teddy stof
Het Terry thema is een klein assortiment met drie geweldige producten. De onweerstaanbare badponcho met oortjes, de extra lange washand en het zachtste speendoekje wat je ooit hebt gevoeld.
Beide items shop je in zes trendy kleuren!
| Product breedte | 10.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.00 g |
| Product hoogte | 30.00 cm |
| Product lengte | 20.00 cm |
| Verpakking breedte | 130 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 233 mm |
| Verpakkingsgewicht | 22 g |
| EAN | 8717329368934 |
|---|
| Kleur | Terry Biscuit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|