Verwen jouw mini met dit mega zachte speendoekje. Het buikje van het diertje is van extra zachte fleece en de achterkant is van fijne badstof gemaakt. Een erg hoog knuffelgehalte dus! Het doekjes bevestig je gemakkelijk aan het speentje door middel van het aangehechte lusje. Nu hoef je alleen nog te kiezen of je gaat voor de giraffe, vos of beer.
| Product breedte | 20.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 37.00 g |
| Product hoogte | 5.00 cm |
| Product lengte | 27.00 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 62 g |
| EAN | 8717329378001 |
|---|
| Kleur | Fox |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. dba Jollein |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|