| Verpakking breedte | 20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 8715688028933 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Matras |
| Kleur | Wit, Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Milk Design BV / Joolz Holding B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaalbeschrijving | hypoallergeen |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 79x34,5 |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Inclusief topmatras | |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Polyether matras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie |
|---|
| Materiaal buitenkant | Katoen, Polyester |
|---|