Joolz Geo hypoallergeen matras reiswieg
Hypoallergeen ademend matrasje voor reiswieg van Joolz, geschikt voor alle Geo combiwagens. Je kindje ligt heerlijk comfortabel en zacht tijdens de reis. Het matras zorgt ervoor dat je kleintje geen last heeft van stof en huismijt. Verkrijgbaar in de kleur wit met off-white achterkant. Dit is het standaard Joolz Geo matras.
Eigenschappen
| Product breedte | 33 cm |
|---|---|
| Product lengte | 76 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 8715688030790 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Matras |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Milk Design BV / Joolz Holding B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Buitenkant 100% polyester, binnenkant 65% polyester, 35% katoen |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 76 x 33 cm |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Inclusief topmatras | |
| Materiaal toplaag matras | Polyester |
| Met 3D-honingraatstructuur | |
| Type matraskern | Polyester matras |
| Wasbaar |
| Extra ventilatie | |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|