| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 43.50 cm |
| Verpakking hoogte | 25.50 cm |
| Verpakking lengte | 64.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7671 g |
| EAN | 8718531447264 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door verkeerd gebruik en slijtage |
| Verpakkingsinhoud | 1 YMO PLUS STROLLER GRIJS |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Introductie | 2020 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 25 cm |
| Product lengte ingeklapt | 63 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 44 cm |
|---|