Het perfecte zonnebrilletje voor jouw kindje! De wazz kinder zonnebrillen van het Franse Ki Et La. Het ergonomische design is gecombineerd met een stylish look en super comfort.
Het montuur en de glazen zijn onbreekbaar en kunnen daarom tegen een stootje ;).
De glazen geven een maximum categorie 3 bescherming tegen alle UV stralen. Met zijn zigzag frame zonder scharniertjes is er geen gevaar dat je kindje tussen de scharniertjes komt of kleine onderdelen in kan slikken.
Met het bijgeleverde koortje blijft het brilletje goed op het hoofdje van je kindje zitten.
Eigenschappen:
| Product breedte | 0 cm |
|---|
| EAN | 3760216366099 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Ki Et La - UV-zonnebril voor baby's en peuters - WaZZ - Lichtblauw - brillenzakje en een koortje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Lenshoogte | 38 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Synthetisch rubber |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | WaZZ |
| Montuur grootte | Klein montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Vierkant |
| Neusbrug | 13 mm |
| Pootlengte | 126 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Geel |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Volledig omrand |
| Spiegelend |