De Rozz zonnebrillen van Ki Et La beschermen de ogen van je kindje én ze zijn ook nog eens super trendy! Hij is licht van gewicht, biedt optimale zonbescherming door het model en is ook comfortabel door het zachte materiaal. Door zijn ronde vorm past hij op elk kinderhoofdje.
Deze kinderzonnebrillen hebben categorie 3 glazen met UVA-, UVB-, UVC- en blauw licht filter om de ogen van je kindje te beschermen. Hij is gemaakt van Soft Touch materiaal en met de flexibele zigzag scharnieren kun je de pootjes beide kanten opbuigen, zo zit hij op elk hoofdje goed en comfortabel! De glazen zijn gemaakt van onbreekbaar polycarbonaat en door het model van de bril bedekken de glazen de hele ogen voor optimale bescherming.
De Ki Et La Rozz is geschikt voor kindjes van 1-2 jaar en wordt geleverd in een doosje met zakje en instructies.
Eigenschappen
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 3760216365979 |
| Verpakkingsinhoud | Ki Et La - UV-zonnebril voor baby's en peuters - RoZZ - Denimblauw brillenzakje en een koortje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Synthetisch rubber |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | RoZZ |
| Montuur grootte | Middel groot montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw, Groen |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Volledig omrand |
| Spiegelend |