Het merk Banz is ontstaan in Australië, waar het UV klimaat behoorlijk heftig is. Sinds 2001 houdt Banz zich bezig met de ontwikkeling van bescherming voor kinderen tegen schadelijke UV straling. De zonnebrillen van Banz voldoen aan de strengste eisen en beschermen 100% tegen UV straling.
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 19 g |
| Verpakking breedte | 52 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 9330696003643 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril met neopreenband |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 0 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 0 mm |
| Lijn | BabyBanz |
| Montuur grootte | Klein montuur |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur frame | Blauw |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Volledig omrand |
| Spiegelend |