Productbeschrijving
Super stylish voor de kleine fashionistas!
Deze leuke taupe rugzak met vrolijke luipaardprint van Kidzroom neemt je kindje vast overal mee naartoe. Naar school, naar vriendjes of als je kindje gaat logeren bij opa en oma. De stevige rugzak heeft een groot hoofdvak waar een lunchtrommeltje of logeerspulletjes makkelijk in passen. Het zilveren hartje op het ruime voorvak is een leuk detail dat je op alle tassen in Attitude-serie terug zien komen. De rugzak draagt comfortabel door de verstelbare schouderbanden. Aan de bovenkant van de tas zit ook nog een roze lus waaraan de tas is op te hangen of mee te nemen.
Productspecificaties
| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 260 kg |
| Product hoogte | 34 cm |
| Verpakking breedte | 26 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 34 mm |
| Verpakkingsgewicht | 258 g |
| EAN | 9505998725481 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Taupe Attitude |
| Materiaal | rPet |
| Kleding artikelnummer | 812645278325 |
|---|---|
| Lijn | black & white |
| Product diepte | 10 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |