| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 300 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 349 mm |
| Verpakkingsgewicht | 263 g |
| EAN | 8712645248199 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | zwart, wit |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 207875 |
| Lijn | Black & White |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Printopdruk |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |