| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 229 kg |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 337 mm |
| Verpakkingsgewicht | 243 g |
| EAN | 8712645275362 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Roze, Bunny |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | n.v.t. |
| Lijn | Dress up |
| Product diepte | 8 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |