Als dit geen schattige rugtas is? Die wil je kindje vast overal mee naartoe nemen. Dit roze rugzakje uit de Stories collectie is bedrukt me een leuke eenhoorn print. De rugzak heeft een handig voorvak met een rits met ruimte voor de kleinere spulletjes die mee moeten. Het grote hoofdvak heeft een handige dubbele rits en biedt ruimte voor bijvoorbeeld een broodtrommel of extra setje kleding. Handig als je kindje de rugtas mee naar school neemt. De rugzak is te dragen aan de lus aan de bovenkant of op de rug met de verstelbare schouderbanden.
| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 429 g |
| Product hoogte | 26 cm |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 311 mm |
| Verpakkingsgewicht | 309 g |
| EAN | 8712645285880 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Beige, Unicorn |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-2446 |
| Lijn | 030-2446 |
| Product diepte | 8 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |