Kinder Baby zonnebril voor zomervakantie en/of wintersport - Altitude - ChouChou Billy - Ultralichte, onbreekbare polycarbonaatlenzen - 100% UV400-bescherming - Inclusief teddy opberg tasje - opberg hoesje.
Geef baby/kind de bescherming die het nodig heeft met deze schattige CHOUCHOU Billy-zonnebril!
Geniet van het mooie weer en laat je baby/kind tegelijkertijd mooi en beschermd zijn met deze CHOUCHOU Billy-hoofdbandbril. Deze ultralichte, onbreekbare polycarbonaatlenzen bieden 100% UV400-bescherming en voldoen aan de hoogste normen in de optische industrie.
Deze zonnebrillen zijn met hun gebogen lenzen ideaal voor baby's/kinderen tot drie jaar oud. We gebruiken sterke, hoogwaardige materialen om de ogen van uw kind te beschermen tijdens buitenactiviteiten, ongeacht de weersomstandigheden.
De zachte en comfortabele stoffen hoofdband past zich aan alle hoofdmaten aan, omdat hij verstelbaar is met zijn elastiek en 3 knoopsgaten aan elke kant. De zonnebrillenzen zijn ideale bescherming als je naar de zee, de bergen of in de stad gaat.
Uw kind zal dol zijn op dit modieuze montuur, waarvan de flexibele hoofdband comfortabel is om te dragen, ongeacht hoe ver het loopt of rent.
0-3 jaar
| Product breedte | 11.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 300 g |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 3760009401082 |
| Verpakkingsinhoud | 1x Kinder Baby zonnebril - Altitude - Boutçhou pti'lou - Ultralichte, onbreekbare polycarbonaatlenzen - 100% UV400-bescherming - Inclusief elastisch en verstelbaar bandje, brilpootjes, koordje, bijpassend microvezel zakje en teddy opbergtasje |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 35 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 40 mm |
| Lijn | Boutçhou pti'lou |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Butterfly |
| Neusbrug | 15 mm |
| Pootlengte | 0.00 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Multi |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Billy |
| Spiegelend |