| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 20 g |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 9501147277818 |
| Verpakkingsinhoud | KINDERZONNERIL + BRILZAKJE |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 40 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 40 mm |
| Lijn | KINDERZONNEBRIL - BABYZONNEBRIL - 0 T/M 4 JAAR - UV400 BESCHERMING |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 130 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Roze |
| Kleur lenzen | Bruin |
| Model | VINTAGE |
| Spiegelend |