Wat 'n schattig zonnebrilletje! De bril staat niet alleen erg leuk, het beschermt ook tegen UV straling!
De zonnebril is draagbaar voor kinderen vanaf ongeveer 2 jaar.
Ook verkrijgbaar in andere varianten!
| Product breedte | 13 cm |
|---|
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 7421095082468 |
| Verpakkingsinhoud | Prachtige Lila zonnebril van DH collection! |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
|---|---|
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 47 mm |
| Lijn | Klassieke lijn |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 130 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Paars |
| Kleur lenzen | Paars |
| Model | Klassieke model |
| Spiegelend |