Droom je van een campingbedje dat je in enkele ogenblikken kunt opvouwen en overal mee naartoe kunt nemen? Dat is wat LEODY is – een modern bedje met een solide constructie, dat zijn waarde thuis en op vakantie zal bewijzen.
Het heeft een snel in- en uitvouwsysteem, zodat je in enkele ogenblikken een gezellige, comfortabele slaapplaats voor je kind kunt creëren. LEODY heeft een verstelbare bodem – je kunt hem op 2 hoogtes hangen, waardoor hij geschikt is voor baby's en oudere kinderen. Het bovenste niveau is ontworpen voor peuters die zich nog niet kunnen omdraaien.
Het zal voor de ouder gemakkelijker zijn om voor het kind te zorgen – zonder diep en lastig te hoeven bukken. Om de veiligheid van het kind te verhogen, heeft het systeem een dubbele beveiliging tegen spontaan inklappen. De zijkanten van gaaszorgen ervoor dat je voortdurend oogcontact hebt met je baby, en dat je kleintje zelfs tijdens warme nachten ventilatie heeft. Het LEODY campingbedje is uiterst gemakkelijk te vervoeren – het kan worden opgevouwentot een compact formaat en wanneer het is opgevouwen kun je het in de meegeleverde tas doen. Je vouwt, pakt in en neemt mee voor onderweg. Dat is alles!
Voordelen
Comfort:
Veiligheid:
Functionaliteit:
Uitvoering
Materialen: kunststof, staal, polyester
Afmetingen: 126 x 65 x 76 (cm)
Matras afmetingen: 120 x 60 cm
Gewicht: 11,3 kg
Product te gebruiken voor:
Hoge bodem: totdat het kind zelfstandig begint te zitten, opstaat, zich optrekt, knielt.
Aanbevolen extra matrasmaat: 120 x 60 x 8 cm.
Box functie (lage bodem): maximaal 36 maanden en 15 kg.
Afmetingen/gewicht van de doos: 77 x 21 x 21 (cm)/13,2 kg
| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.30 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 126 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 77 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.30 kg |
| EAN | 5902533917983 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | * |
| Verpakkingsinhoud | Campingbedje |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Nylon, Plastic, Fleece |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |