| Verpakking breedte | 59 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 18 cm |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| EAN | 8715434064680 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Breuk door vallen + Slijtage |
| Verpakkingsinhoud | Bobike Classic Mini+ kinderzitje, Black Check Incl. bevestigingsblok Incl. inlay Black Check Incl. voetbakken Incl. borgpen Incl. handleiding |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |