Kinderzonnebril + Brillenkoord
Er hip uitzien en goed beschermd zijn tegen de zon, dat is wat je voor je kleintje wil.
Met deze vintage zonnebril met UV400 bescherming kun je je kleine onbezorgd buiten laten spelen.
Kleur: Mokka
| Product breedte | 13 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 20 g |
| Verpakking breedte | 13 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 9501276236694 |
| Verpakkingsinhoud | KINDERZONNEBRIL + BRILLENZAKJE |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 40 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 4 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 40 mm |
| Lijn | KINDERZONNEBRIL MET UV400 BESCHERMING |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 130 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Bruin |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | VINTAGE |
| Spiegelend |