| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 312 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 8718182142556 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape met mutsje van hydrofiel katoen |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 100% hydrofiel katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x70 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 60 °C, normaal programma |