Dit is een hoes geschikt voor de Kipkep Woller warmtekussens.
Als je het Woller warmtekussen hebt verwarmd, stop je hem in deze hoes.
De Woller hoesjes zijn wasbaar tot 40 graden en makkelijk te verwisselen.
Materiaal: zacht velour (80% katoen - 20% polyester)
| Verpakking breedte | 134 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 36 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 26 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8718182143560 |
| Kleur | blauw |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands, Duits |
|---|
| Type kruik | Warmtekussen |
|---|