| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 82 mm |
| Verpakking lengte | 339 mm |
| Verpakkingsgewicht | 225 g |
| EAN | 8718182142273 |
|---|
| Kleur | Grijs, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Coating |
| Geschikt voor wasdroger |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |