| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 208 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 8718276214725 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Kleur | Mauve |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |