| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 8718276214718 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |