| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8718276220528 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 aankleedkussenhoes |
| Kleur | geel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2025 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Liggend laten drogen, Niet trommeldrogen |