Bescherm de ogen van je kindje met deze superleuke zonnebril. De zonnebril is geschikt voor kindjes van 0 tot 2 jaar en verkrijgbaar in verschillende leuke kleurtjes. De lenzen zijn gepolariseerd en beschermen je kleine flamingo tegen UV-stralen, wat erg belangrijk is voor de gevoelige ogen van kinderen. De oren van de bril zijn flexibel en dus kan hij wel tegen een stootje!
Specificaties
| Product breedte | 12.40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.2 kg |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5715404009171 |
| Verpakkingsinhoud | 1 zonnebril |
| Pasvorm | Breed |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 20 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 25 mm |
| Lijn | Konges Slojd zonnebrillen |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Rond |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 120 mm |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| Brilopties | Geen opties |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Bruin, Crème |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | toasted almond |
| Spiegelend |