Bescherm de ogen van uw kind het hele jaar door tegen de zon met een zonnebril van Kushies.
Onze zonnebrillen zijn verkrijgbaar in heldere, gewaagde kleuren en blokkeren 100% de schadelijke UVA- en UVB-stralen van de zon en voldoen aan de AOA-specificaties (American Optometric Association) voor zonnebrillen zonder recept.
Ze zijn gemaakt van flexibel Dupont-rubber en hebben ook stoot- en krasbestendige glazen van polycarbonaat.
Volledig flexibele en vrijwel onbreekbare armen van 100% Dupont-rubber.
| Product breedte | 10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15 g |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 0064408664554 |
| Verpakkingsinhoud | Eén zonnebril met UV- bescherming, zowel ’s zomers te gebruiken als op wintersport. |
| Pasvorm | Normaal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 20 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Synthetisch rubber |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 50 mm |
| Lijn | Beach Babies |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Ovaal |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 90 mm |
| UV400 label |
| Brilopties | Opklapbaar |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Blauw, Groen |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Normaal |
| Spiegelend |