LOSSE Kussen Urban Iki Junior Bincho Black
| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 257 mm |
| Verpakkingsgewicht | 295 g |
| EAN | 4511890219022 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.vt. |
| Verpakkingsinhoud | Losse zwarte Kussen |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |