| Product hoogte | 25 cm |
|---|---|
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 246 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| EAN | 8717755881267 |
|---|---|
| Merk | Snoozebaby |
| Kleur | Blauw - Indigo Blue |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Interactief | |
| Maakt geluid | |
| Wasbaar |
| Personage | Geen personage |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, Niet strijken, Niet trommeldrogen |