Heeft jouw baby of heb jij zelf moeite met inslapen of doorslapen? Door deze witte ruis slaaptrainer is dat verleden tijd! De witte ruis bootst de geluiden van de baarmoeder na. Deze geven jouw baby een kalmerend en veilig gevoel. Zo ervaart hij of zij weer dat knusse gevoel dat ze ervaarde tijdens de zwangerschap!
Deze slaaptrainer bevat maar liefst 29 verschillende rustgevende én natuurlijke geluiden. Daarnaast heb je de keuze uit 7 warme kleuren, die je ook nog eens kan instellen op kleurintensiteit. Dit alles maakt een fijne nachtrust weer mogelijk.
Naast baby's reageren volwassenen ook positief op deze slaaptrainer. De hendendaagse drukke werkdagen kunnen leiden tot veel stress en vermoeidheid. Met als gevolg dat je mogelijk moeilijk in slaap valt. Door in slaap te vallen met natuurlijke geluiden op de achtergrond komt ons brein extra tot rust. Dit heeft een positief effect op je slaapcyclus.
Jouw voordelen:
➤Keuze uit 29 verschillende geluiden
➤Keuze uit 8 verschillende (led) kleuren
➤Jouw baby of jijzelf komen makkelijker in slaap
➤Ervaar een diepe en langere slaapcyclus
➤10 uur speeltijd
➤Stel je gewenste afspeel duur in (30/60/90 minuten)
➤Stel je gewenste volume in
➤Geschikt voor jong en oud
➤USB oplaadbaar
➤Inclusief Nederlandse online handleiding
Net uit de buik
Het is wetenschappelijk bewezen dat baby's de hartslag van hun moeder missen vlak nadat ze ter wereld zijn gekomen. Deze slaaptrainer bevat zowel een hartslag toon als verschillende slaapliedjes die jouw baby zullen helpen rustig te worden en fijn te slapen.
Inslapen
Moeite om zelf in te slaap te vallen? De vogel en golf geluiden op deze slaaptrainer zijn geliefd om de rustgevende werking waarmee je al je gedachtes kan laten voor wat ze zijn en klaar bent voor een diepe en lange slaap.
29 rustgevende geluiden:
> Witte ruis
> Hartslag
> Vogels
> Krekels
> Golven
> Stromend water
> Tikkende klok
> Verschillende slaapliedjes
USB oplaadbaar
Laad de slaaptrainer eenvoudig en snel op binnen 1,5 uur met de bijgeleverde USB kabel.
➤Dit product wordt gratis verzonden!
➤Zeer hoge klantvriendelijkheid!
➤De beste prijs kwaliteit verhouding
➤Niet tevreden? Geld terug!
| Product breedte | 93 mm |
|---|---|
| Product gewicht | 65 g |
| Product hoogte | 28 mm |
| Product lengte | 80 mm |
| Verpakking breedte | 108 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 199 mm |
| Verpakkingsgewicht | 119 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8720299130821 |
| Verpakkingsinhoud | 1 Stuks |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| GPS |
| Geschikt voor onderwater | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Timer |
|---|
| Introductiejaar | 2021 |
|---|---|
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|---|
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Ademhalingssimulatie | |
| Alarm | |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth | |
| Caloriemeting | |
| eWaste | |
| Geleide mediatie | |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hartslagsimulatie | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Lichtfunctie | |
| Luisterboeken beluisteren | |
| Medisch hulpmiddel | |
| Meegeleverde accessoires | USB lader |
| Slaapliedje | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Trainingsfunctie | |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Type slaaphulp | White Noise Machine |
| Voedingstype | USB |
| Waterdicht | |
| Weergave batterijstatus | |
| Witte ruis |
| Accu/batterij technologie | Lithium |
|---|---|
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Model | LaBi Original Q3 |
| Waterbestendig |
|---|