| Product hoogte | 11.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 11.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8424678905108 |
| Verpakkingsinhoud | Een bijtspeeltje |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| BPA-vrij | |
| Europese norm | EN71 |
| eWaste |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|