Een stijlvol genderneutraal eetset, tot aan de details afgewerkt en gemaakt om lang mee te gaan.
Inhoud:
Aanbevolen leeftijd: 3+ jaar
| Product breedte | 0.03 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 23.50 cm |
| Product lengte | 6.50 cm |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 138 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 404 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5060692633097 |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Le Toy Van |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| eWaste | |
| Maakt geluid | |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
|---|
| Accu/batterij code | Geen batterij |
|---|