Een award winnend waskussen van Leander dat dé nieuwe trend is. Dit Matty kussen is zacht en waterdicht dus echt ideaal om je baby op te verschonen!
Het Leander Matty Waskussen is gemaakt van gegoten pur. De Matty is gemakkelijk schoon te maken dankzij het afneembaar materiaal. Bovendien hoeft er geen waskussenhoes om de Matty heen. De hoge zijkanten zijn erg handig en voorkomen het omrollen van je kindje. De onderzijde van de Leander Matty is erg stevig en voorzien van anti-slip dopjes waardoor je het waskussen ook in de lengte op de commode kunt leggen zonder een bladvergroter te gebruiken.
| Product breedte | 72.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 52.50 cm |
| Verpakking breedte | 73 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 53 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.50 kg |
| EAN | 5707770010028 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Matty aankleedkussen |
| Kleur | Multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Materiaal vulling | Foam |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | Polyurethaan |
|---|