Voorwaarts en acherwaarts – met Amber kun je de stoel zowel naar voren als naar achteren gericht monteren.
3-traps rugleuningverstelling laat toe om de positie van liggend naar zittend te veranderen
3-traps verstelling van de voetsteun verhoogt het comfort tijdens het gebruik.
Kantelbare en afneembare veiligheidsbeugel het kind kan snel en gemakkelijk in kinderwagen verplaatst worden
Dankzij deze grote dakje staan geen weersomstandigheden jin de weg. Het beschermt de baby perfect tegen wind, regen en zon en geeft hem ook meer binnenruimte. Een transparant raam met een ventilatiegaas op de cabine. Het dakje heeft een UPF 50+ filter dat UV-stralen weerkaatst, wat zorgt voor de juiste temperatuur in de cabine. Het hydrofobe materiaal zorgt voor waterbestendigheid, waardoor de baby zelfs in de regen veilig is.
Eenvoudig opvouwen tot een compact formaat en het lage gewicht van de buggy zorgen voor een snel transport.
De vergrendeling tegen spontaan vouwen en het dubbele vouwsysteem verhogen het veiligheidsniveau
Direct klaar voor gebruik! Door de mogelijkheid om de kinderwgen op te vouwen met het zitje gemonteerd, kan je direct deze buggy gebruiken nadet je hem uit de auto hebt gehaald.
5-punts gordels met comfortabele kussens – zorgen voor veiligheid tijdens het rijden en wrijven niet over de gevoelgie babyhuid.
De stof is slijtvast en rekbaar – huidvriendelijk voor de kleine reizger en gemakkelijk schoon te maken.
Frame van licht aluminium – biedt weerstand tegen beschadiging en behoudt jarenlang glans.
De kinderwagen heeft een meerdere verificaties ondergaan – zowel een aantal interne controles en tests doorstaan in een onafhankelijk certificering laboratorium - Bureau Veritas. Het product heeft volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm EN 1888.
Wij zorgen vanaf de eerste dagen. Ons gezamenlijke avontuur houdt niet op bij de aanschaf van een kinderwagen. Dit is nog maar het begin. Al onze kinderwagens vallen onder het Lionelo Assistance-programma, ontwikkeld met de behoeften van onze klanten in gedachten. We ondersteunen het dagelijkse gebruik van onze producten via een uitgebreid en vriendelijk garantiesysteem, zodat u nooit in nood zit.
Het zorgt voor volledige veiligheid van kinderen vanaf de eerste levensdagen. Goedgekeurd en gecertificeerd door TUV - voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen. Het heeft een inzetstuk met extra vulling, die zorgt voor de juiste positionering van het kind. Een speciale luifel biedt volledige bescherming tegen zon, regen en wind.
Zeer lichte structuur van 3,4 kg
Opvouwbaar dakje
Dri-Seat verkleinkussen
Lendenkussen
Zijdelingse besscherming
Betrouwbare 3-punts veiligheidsgordels
Afneembare, machinewasbare bekleding
Ergonomische handgreep
TUV-certificaat
Deze Amber buggy is uitgerust met ene volledige set accessoires om d
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 16.5 kg |
| Product hoogte | 111 cm |
| Product lengte | 92 cm |
| Verpakking breedte | 56 cm |
| Verpakking hoogte | 60 cm |
| Verpakking lengte | 92 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 kg |
| EAN | 5903771703604 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | Set: Kinderwagen met kuipstoel + gondel + Astrid autostoeltje Gondelmatras inbegrepen Universele adapters, voor het installeren van een autostoeltje Verstelbare handgreep, kogellagers, luchtbanden Breed scala aan accessoires - tas, klamboe, regenhoes, aankleedkussen, universele adapter, hoes voor gondel en kinderwagen |
| Kleur | veelkleurig / zwart |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg en autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Wielen met lagers zorgen voor hoge duurzaambehid Wendbaar en comfotabel 360 graden draaibaar – makkelijk te besturen Centrale rem met signalering Rechtuit- vergrendeling op de voorwielen Schokdempers o palle wielen – verminderen de schkken op oneffen oppervlakken |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 85 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 111 cm |
| Product lengte ingeklapt | 32 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 92 cm |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 5 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 60 cm |