Dankzij de soepele aanpassing van de rugleuning van zittende naar liggende positie en de aanpassing van de voetensteun, zal de Julie One-kinderwagen in elke situatie comfortabel zijn - wanneer de peuter nieuwsgierig naar de omringende wereld kijkt en wanneer hij een vredige, regeneratieve slaap wil in de frisse lucht.
Een diepe luifel biedt het kind nog betere bescherming tegen zonnestralen, regen en wind. Dankzij het transparante venster kan de ouder op elk moment zien of de baby iets mist.
Dankzij het snelle opvouwsysteem met één hand kan de kinderwagen worden opgevouwen tot een compact formaat: 51 x 61 x 24,5 cm, wat in combinatie met het extreem lage gewicht (6,65 kg) de Julie One ideaal maakt voor op reis. De tas die aan de set is bevestigd, vergemakkelijkt ook het transport. In opgevouwen toestand staat de kinderwagen stabiel en hoeft er nergens tegenaan geleund te worden, wat de kans op vuil verkleint.
Ze zorgen voor meer veiligheid tijdens het rijden. Extra kussens verhogen het reiscomfort en voorkomen schuren van de gevoelige huid van het kind. De bandjes kunnen worden aangepast om de beste pasvorm voor de baby te garanderen.
De veiligheidsbeugel kan van elke kant snel worden losgemaakt en opzij worden gevouwen voor een comfortabele plaatsing van het kind. Hierdoor is het niet nodig om aan de structuur te "bevestigen" en de hoofdband volledig te verwijderen - uw tijd is het belangrijkste! Er is ook een extra afneembare stoffen bescherming op de hoofdband.
Het frame is gemaakt van hoogwaardig aluminium, waardoor het zelfs bij langdurig gebruik niet zal vervormen, waardoor het rijcomfort altijd behouden blijft.
De kinderwagen heeft een meerstapsverificatie ondergaan - hij heeft zowel een aantal interne controles als tests doorstaan in een onafhankelijk certificeringslaboratorium - Intertek. Volledige naleving van de Europese veiligheidsnorm EN 1888.
Als het koud wordt, is de meegeleverde voetovertrek handig, omdat deze je baby warm houdt en extra bescherming biedt tegen regen of wind. Eenvoudige montage met tapes.
Het afneembare handvat biedt zelfs plaats aan een literfles met drank, waterfles of thermoskan. Het handvat zelf volgt de vorm van de fles en houdt hem stevig op zijn plaats.
De klamboe is gemaakt van luchtig gaas bedekt met elastische stof. Zeer eenvoudig te installeren, sluit nauw aan op de kinderwagen en biedt bescherming tegen muggen en andere ongenode gasten.
De set bevat ook een speciale transporttas, die het dragen van de trolley vergemakkelijkt en mogelijk vuil voorkomt.
De voorwielen zijn gemakkelijk te manoeuvreren, waardoor de kinderwagen ongelooflijk wendbaar is. De rubber-polyurethaan bekleding garandeert duurzaamheid, rijstabiliteit en slijtvastheid. Schokdempers op alle wielen verminderen de schokken aanzienlijk tijdens het rijden op oneffen oppervlakken, en een comfortabele rem garandeert een uitstekende rijcontrole.
Het veiligheidsbeugel en het handvat zijn gemaakt van eco-leer dat bestand is tegen weersomstandigheden. Zachte bekleding garandeert gebruikscomfort. Het gebruikte materiaal ziet er niet alleen geweldig uit, maar maakt de kinderwagen ook comfortabel en veilig om te rijden.
De stof die in de kinderwagen wordt gebruikt, is zeer slijtvast en rekbaar en is tegelijkertijd vriendelijk voor de huid van een kleine rei
| Product breedte | 51 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.65 kg |
| Product hoogte | 103 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Verpakking breedte | 45.80 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 58.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.51 kg |
| EAN | 5903771720861 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | Set: Wandelwagen Klamboe Bekerhouder Voetenzak Handleiding Garantie |
| Kleur | Beige Sand |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Massieve banden voor, luchtbanden achter |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 40 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 45 cm |
| Product lengte ingeklapt | 59 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 25 cm |
|---|