De badcape van het merk Little Dutch is te gebruiken als hand- of omslagdoek en is gemaakt van een dikke kwaliteit badstof die heel comfortabel aanvoelt. Heerlijk om je kindje in te wikkelen na het badderen. De zachte capuchon houdt het hoofdje van je kleintje lekker warm.
Kenmerken:
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 295 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 8718734812388 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape |
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 90% katoen/10% polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x100 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Overig |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |