De Little Dutch badcape is te gebruiken als hand- of omslagdoek en is gemaakt van een dikke kwaliteit badstof. Zo blijft uw kleintje ook na het badderen lekker warm.
| Verpakking breedte | 209 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8718734812661 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 90% katoen/10% polyester |
|---|
| Afmeting | 75x75 |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |