| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8720168536464 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Springtouw |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Materiaalbeschrijving | 90% katoen / 10% polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |