Met deze badcape in prachtig Sailors Bay Blue design wikkel je jouw kindje heerlijk in na het badje. Deze zachte badcape met capuchon houdt het hoofdje van je baby lekker warm. De badcape is 100 x 100 cm groot, is te gebruiken als hand- of omslagdoek en is gemaakt van een dikke kwaliteit badstof die heel comfortabel aanvoelt.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1.50 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.38 kg |
| EAN | 8718734812425 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 badcape |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 90% katoen/10% polyester |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 100x100 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |