Op verkenning in het bloemenweide. Dit gewatteerde boxkleed zal de zintuigen van je kindje stimuleren met dank aan de vele verschillende texturen en activiteiten. Er valt zoveel te zien en te ontdekken voor kleine ontdekkingsreizigers. De roze vlinder heeft leuke, gekreukte vleugels en het kleine musje begint te rinkelen als je baby met haar speelt. Het boxkleed is daarnaast voorzien van een spiegeltje en beschikt over een transparante ring met 3 kleine kraaltjes die rammelen als ze verplaatsen.
Vanaf de geboorte.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 448 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 557 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8713291887084 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Duits, Engels, Frans, Spaans |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |