| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 29.80 cm |
| Verpakking hoogte | 11.10 cm |
| Verpakking lengte | 52.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
| EAN | 8718734811787 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1,000 |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Teddy |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen, Herfst/Winter, Winter |
| Seizoensjaar | 2016 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Drukknopen, Ritssluiting |
|---|