| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.30 cm |
| Verpakking hoogte | 10.50 cm |
| Verpakking lengte | 29.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.55 kg |
| EAN | 8719638748735 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 slaapzak |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.6 |
| Minimale TOG-waarde | 2.6 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 90 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 76 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2024 |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |