| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 77 cm |
| EAN | 8720168535580 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak autostoel |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter, Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2024 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|