| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 77 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| EAN | 8720168536402 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak autostoel |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Polyester |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| TOG-waarde | 6 |
| Type gordel | 3-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Niet strijken |
| Sluiting | Ritssluiting |
|---|