| Product breedte | 110 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 140 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| EAN | 8718734811152 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 laken |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Materiaalbeschrijving | 82% katoen/18% polyester |
|---|
| Afmeting | 75x75 |
|---|---|
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma, Machinewas 30 °C, Niet bleken, Niet chemisch reinigen, Niet professioneel laten reinigen, Niet strijken, Niet trommeldrogen |